Case study Iklamki


PrestaShop iklamki

Projekt, z początku, zakładał jedynie wprowadzenie kilku usprawnień sklepu takich jak OPC, czy integracja z Comarch Optima. Z czasem, jednorazowa w założeniu współpraca przerodziła się w długoterminowe wsparcie i utrzymanie sklepu.

Elegancki sklep, z eleganckimi produktami, poszukiwał rozwiązań skrojonych na miarę. Prosty i szybki proces zakupowy był dla Klienta istotnym elementem. Skupiliśmy się m.in. na wdrożeniu rozwiązania OPC – One Page Checkout – które jest bardzo lubiane przez kupujących. Dodatkowo, zainstalowaliśmy zaawansowaną wyszukiwarkę, która może być wsparta na osobnym serwerze. Pozwala to na błyskawiczne i trafne wyświetlanie wyników, wraz z grafiką. Całość prac nad sklepem spięła integracja z programem ERP Comarch Optima. Niezbitym dowodem na zadowolenie Klienta, jest fakt podjęcia długoterminowej współpracy na zasadach abonamentowych. Każdego miesiąca prowadzimy prace mające na celu utrzymanie i rozwój bieżący sklepu.

PrestaShop iklamki

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij " Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej