Case study Janda


PrestaShop Janda

Upgrade silnika sklepowego z PrestaShop 1.6 na PrestaShop 1.7, migracja danych oraz odświeżenie grafiki, zachowującej unikatowy i rozpoznawalny charakter marki, to nie lada wyzwanie wymagające odpowiedniego przygotowania i współpracy kilku zespołów. Równolegle wykonywane prace programistów oraz grafików bazowały na dobrze zaplanowanym i skoordynowanym procesie prac. W efekcie otrzymaliśmy projekt spełniający wymagania oraz założenia Zleceniodawcy.

Odświeżenie grafiki sklepu, zachowującej jego dotychczasowy charakter wymaga doświadczenia i dobrego oka każdego z pracujących nad projektem grafików. Współpraca wymagała kilku kompromisów, ale w efekcie uzyskaliśmy nowoczesny sklep, wpisujący się w branżę oraz spełniający wymagania Zamawiającego.

Migracja danych to nie tylko skopiowanie danych, ale przede wszystkim przeniesienie istotnych funkcjonalności ze starszej wersji sklepu na nowszą. Niektóre rozwiązania wystarczyło zaktualizować do nowszej wersji, kompatybilnej z najnowszą wersją PrestaShop 1.7, inne jednak wymagały indywidualnego podejścia. Istotne dla Klienta funkcjonalności, z których nie chciał rezygnować, a które nie posiadały opcji „zaktualizuj”, nałożyły na zespół programistów konieczność przepisania lub napisania ich niemal od nowa.

W efekcie uzyskaliśmy dobrze funkcjonujący sklep, wyróżniający się minimalistyczną i nowoczesną szatą graficzną.

Po lewej - stara wersja sklepu. Po prawej - nowa.

PrestaShop Janda

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij " Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej