Case study Jatu


PrestaShop Jatu

Dla Klienta realizowaliśmy sklep z klockami i zabawkami jatu.eu. Projektując dedykowaną grafikę, musieliśmy spełnić wiele wymagań narzuconych przez poszczególnych producentów zabawek i klocków oferowanych w sklepie Jatu. Marki takie jak Lego® czy Mattel® narzucają odgórne regulacje, które mają bezpośredni wpływ na rozwiązania wdrażane na sklepie. Konkretne zdjęcia, wykorzystanie nowych postaci czy aktualnych promocji miało szczególny wpływ na proces tworzenia.

Zlecenie obejmowało także import produktów z zewnętrznego źródła oraz przygotowanie skryptu, który na podstawie aukcji wystawionych przez Klienta, aktualizuje ceny w sklepie. Ponadto przygotowaliśmy modyfikację do naszego autorskiego modułu recenzji. Modyfikacja pozwala użytkownikom pozostawiającym recenzję na wysyłanie własnych zdjęć. W zamian recenzent jest nagradzany bonem do sklepu. Dodatkowo wdrożyliśmy funkcjonalności motywujące użytkowników do powrotu do sklepu. Współpraca okazała się, na tyle zadowalająca, że zlecenie przekuliśmy w usługę abonamentową, podczas której Klient regularnie korzysta z naszych usług programistycznych i marketingowych. Wdrożenie obejmowało implementację aż 25 autorskich modułów.

PrestaShop Jatu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij " Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej