Case study Nietylkofiranki


Marka nietylkofiranki.pl jest dynamiczne rozwijającym się e-commercem, który zdecydował się na silnik PrestaShop. Za tym wyborem przyświadczyła otwartość Presty oraz pozytywne doświadczenia zebrane przez klienta przy innych, wcześniejszych projektach opartych o ten właśnie system.

Za początkowy, krótkoterminowy cel obraliśmy jak najszybsze przygotowanie sklepu do uruchomienia. Dzięki elastycznemu podejściu i dużemu zaangażowaniu zespołu udało nam się rozwiązać wszystkie początkowo wytypowane problemy w rekordowo krótkim czasie, co zostało docenione przez klienta:

"Dzięki PrestaPros mam pewność, że nasz sklep działa nieprzerwanie, a wszystkie ewentualne błędy są szybko naprawiane. Zawsze mogę liczyć na profesjonalną poradę i technologiczne wsparcie w osiągnięciu moich celów biznesowych."

Anna Pałka – manager nietylkofiranki.pl

Sprawne działania pozwoliły nam na bezproblemowy i szybki start.

Podczas współpracy zapewniliśmy klientowi nie tylko wsparcie techniczne, ale także konsultacje marketingowe, które pozwoliły na uniknięcie typowych błędów startującego projektu. Co więcej, dostarczone przez nas wskazówki owocują nieustającym rozwojem.

Początkowe wsparcie techniczne i merytoryczne przerodziło się w stałą współpracę polegającą na bieżącej opiece nad sklepem oraz systematycznym jego rozwoju. Nieustannie pracujemy nad poprawą aktualnych rozwiązań. Obszar działań obejmuje zarówno prace nad wyglądem jak i nad oferowanymi przez sklep funkcjonalnościami mającymi zwiększyć jego konwersyjność. Owocem tej kooperacji jest bezpieczny sklep oraz dynamiczny rozwój projektu.

Zrzut z części zadań

PrestaShop Nietylkofiranki

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij " Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej