Case study WallColors


Wallcolors to jeden z ładniejszych sklepów z jakim przyszło nam pracować. W sklepie internetowym oferowane są designerskie tapety, plakaty, obrazy, plansze, naklejki i wiele innych ozdób ściennych. Wygląd utrzymany jest w stonowanym, minimalistycznym stylu, a całość prezentuje się bardzo elegancko i przejrzyście. Design sklepu w znakomity sposób uwydatnia feerię barw i oryginalność oferowanych tu produktów.

Klient zwrócił się do nas z konkretnymi zadaniami do realizacji. W takim przypadku staramy się jak najdokładniej wycenić czasowo każde zlecenie. Ma to na celu zminimalizowanie ryzyka ponoszenia wysokich kosztów realizacji przez klienta. Dodatkowo każdemu klientowi rekomendujemy przeprowadzanie prac na kopii sklepu. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Po pierwsze, klient już przed wdrożeniem w sklepie docelowym widzi zmiany jakie będą wprowadzone. Po drugie, minimalizuje to niebezpieczeństwo wystąpienia ewentualnych błędów. Po trzecie, klient ma zawsze dostęp do zapasowej wersji sklepu internetowego.

Na wallcolors przeprowadziliśmy wiele zmian polegających na przeniesieniu pomysłów klienta do istniejącego sklepu. Prace wymagały od nas: zaprojektowania dodatkowych funkcjonalności (modułów szytych na miarę) oraz ostylowania wielu elementów sklepu zgodnie z wizją klienta. Finalna wersja funkcjonuje i prezentuje się bez zarzutów.

Zrzut z części zadań

PrestaShop WallColors

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij " Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej