Case study WearGear


Migracja z PrestaShop 1.6 do PrestaShop 1.7 wraz z przygotowaniem nowoczesnej, dedykowanej grafiki wymaga dużego zaangażowania oraz poznania potrzeb zlecającego. Dzięki wywiadowi oraz szczegółowym informacjom z briefu mieliśmy dość danych aby przystąpić do prac. Zespół grafików skupił się na nowoczesnym a równocześnie przejrzystym układzie nowej strony. Za migrację z wersji 1.6 do najnowszej 1.7 odpowiadał zespół programistów. Całość prac zaowocowała stylowym projektem spełniającym początkowo wyznaczone wymagania.

Znajomość grupy docelowej klienta, składającej się w większości z osób młodych, aktywnych i ceniących dobry styl, pozwoliła nam na dobranie odpowiedniej stylistyki trafiającej w ich wymagające gusta. Całość prezentuje się elegancko, nowocześnie ale co najważniejsze przejrzyście.

Oczywiście, każde przenosiny wiążą się z kopiowaniem rozwiązań z dotychczasowego serwisu, a co za tym idzie także z przepisywaniem części funkcjonalności.

Zrzut z części zadań

PrestaShop weargear

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij " Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej