Case study ZonaDesign


Współpracę z firmą zona-design.pl rozpoczęliśmy od wsparcia marketingowego, w głównej mierze skupiliśmy się na prowadzeniu kampanii w Google. Wraz z rozwojem projektu okazało się, że dotychczasowy silnik sklepu nie spełnia oczekiwań jakie można dziś stawiać przed nowoczesnym sklepem. Klient – współpracując jeszcze z poprzednią firmą – zdecydował się na migrację z dotychczasowego silnika na nowoczesny PrestaShop. Zmiana ta w niedługim czasie pozwoliła nam poszerzyć naszą współpracę o kompleksową obsługę programistyczną sklepu. Wraz z rozwojem sklepu pojawiało się zapotrzebowanie na dedykowane rozwiązania oraz integracje, które nie były przewidziane w początkowych założeniach.

Niedługo po tym Klient, zadowolony z dotychczasowej współpracy, postanowił rozszerzyć współpracę marketingową o pozycjonowanie. Decyzja ta owocuje nieprzerwanymi wzrostami ruchu organicznego, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży.

Synergia naszych działań marketingowo-programistycznych pozwala nam uzyskiwać nieprzerwany wzrost obrotów sklepu przy zachowaniu jego stabilnej pracy.

Zrzut z części zadań

PrestaShop ZonaDesign

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij " Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej