PrestaShop 1.7 – tłumaczenie sklepu - Tłumaczenie szablonu


Zakładka Tłumaczenia w Ulepszeniach sklepu pozwala na dostęp do panelu tłumaczeń treści na Twoim sklepie PrestaShop 1.7. Zarówno tych znajdujących się na froncie jak przyciski zamów, koszyk czy wyszukaj jak i tych znajdujących się w panelu administracyjnym. Dzięki odpowiednio wybranej zakładce można bez większych problemów przetłumaczyć wybrany fragment tekstu. Dziś skupimy się na tłumaczeniach szablonów w PrestaShop 1.7.

Wybierając Ulepszenia, Międzynarodowy i Tłumaczenia w menu panelu administracyjnego masz dostęp do pięciu kategorii tłumaczeń:

prestashop 1.7 tłumaczenia szablonu

W sekcji Modyfikuj tłumaczenia wybierz kolejno:

  • Rodzaj tłumaczenia: tłumaczenia szablonów
  • Wybierz swój szablon: classic (lub inny bieżący szablon PrestaShop 1.7)
  • Wybierz swój język: polski (lub inny język w którym chcesz dokonać zmian).
  • Kliknij Modyfikuj.

prestashop 1.7 ustawienia tłumaczeń

Na nowo otwartej stronie uzyskasz dostęp do dwóch głównych kategorii tłumaczeń: Moduły (modules) i Sklep (shop). 

tłumaczenie szablonu prestashop 1.7

W tym miejscu można dostosować do własnych potrzeb wiele opisów wyświetlanych na stronie sklepu (opis produktu, rozmiar, szczegóły produktu) oraz komunikatów na różnych etapach ścieżki zakupowej (Nie masz konta? Załóż je tutaj czy też Jeżeli chcesz dodać komentarz do swojego zamówienia, zapisz go poniżej). Dzięki wyszukiwarce w szybki sposób możesz wyszukać fragment, który chcesz przetłumaczyć. W wyszukiwarkę wpisz na przykład opis i w menu po lewej stronie znajdź odpowiednią zakładkę.

wyszukiwarka tłumaczeń prestashop 1.7

Zmień „opis produktu” na sam „opis” i zapisz zmiany. Odśwież stronę swojego sklepu i voilà wybrany fragment strony został przetłumaczony.

tłumaczenie prestashop 1.7

prestashop 1.7 tłumaczenie

 

Para garantizar la máxima comodidad a los usuarios al utilizar el sitio web, esta página utiliza archivos de cookies. La información detallada está disponible en nuestro Política de privacidad. Hacer clic " Estoy de acuerdo", para que esta información ya no se muestre