PrestaShop 1.7 – tłumaczenie sklepu - Tłumaczenie panelu administracyjnego


Ulepszenie Tłumaczenia to uniwersalne narzędzie do dostosowania wszystkich treści sklepu. Pozwala uzyskać dostęp do treści wiadomości e-mail, do zawartości szablonów a także do treści na froncie sklepu. Tutaj można edytować zarówno potwierdzenia zamówienia jak i tłumaczenia wszystkich przycisków np. wyszukaj. Opcja tłumaczenie panelu administracyjnego w PrestaShop 1.7 dotyczy treści widocznych w samym panelu administracyjnym. Poszczególne sekcje i rubryki występujące w panelu można dowolnie nazwać. 

Wgrywając na początku opcje językowe, nie wszystkie frazy będą przetłumaczone poprawnie. Jeśli podczas prac nad swoim sklepem natkniesz się na niejasną lub bezsensowną komendę, możesz zmienić jej brzmienie właśnie w tłumaczeniach panelu administracyjnego. Aby to uczynić w menu po lewej stronie wybierz Ulepszenia, następnie Międzynarodowy i Tłumaczenia. W PrestaShop 1.7 dostępne jest 5 rodzajów tłumaczeń:

Prestashop 1.7 tłumaczenie panelu

Ustaw:

  • Rodzaj tłumaczenia: Tłumaczenie panelu administracyjnego
  • Wybierz swój język: polski (lub inny, w którym chcesz dokonać zmian)
  • i kliknij Modyfikuj.

tłumaczenie prestashop 1.7

W nowo otwartej sekcji dostępne są do przetłumaczenia wyrażenia występujące w całym panelu administracyjnym PrestaShop 1.7.  

Nowy sklep, świeżo po instalacji, może zawierać pewne błędy lub nieścisłości na przykład wizualne. W pierwszej zakładce w panelu – Zamówienia – opisy statystyk tylko pierwsze słowo rozpoczynają od wielkiej litery z wyjątkiem ostatniego opisu. Zysk netto na Wizytę nieco kłuci się z pozostałymi opisami. 

prestashop tłumaczzenie panelu

Dzięki tłumaczeniom panelu administracyjnego PrestaShop 1.7 możesz ujednolicić wszystkie opisy. W wyszukiwarkę wpisz „Zysk netto na Wizytę” i naciśnij enter lub szukaj. W polu edycji zmień W na w, kliknij zapisz i gotowe. 

tłumaczenie panelu prestashop 1.7

tłumaczenie prestashop panel administracyjny

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij " Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej