Jak pracujemy


Oferowane przez nas rozwiązania Prestashop opierają się wyłącznie o sprawdzone i nowoczesne technologie. Nie tylko podążamy za trendami, ale również sami je wyznaczamy. Dzięki takiemu podejściu projektowane przez nas sklepy są podstawą dobrze prosperującego e-biznesu. Pracujemy w zespole doświadczonych pasjonatów, którzy doradzają naszym klientom optymalne rozwiązania na każdym etapie projektu. Wyrazem naszej kultury programistycznej jest staranność pisanego kodu. Projektując rozwiązania PrestaShop mamy na uwadze cele i wymagania wyznaczone przez naszych klientów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że standard projektu ma wpływ na sukces sprzedażowy. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz sprawną realizację zleceń w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie.

Standardy tworzenia oprogramowania PrestaShop

  1. Wszelkie zmiany są tworzone albo przy wykorzystaniu katalogu override, albo przy użyciu hooków
  2. Piszemy wyłącznie kod wysokiej jakości
  3. Korzystamy z wielu wzorców programowania, w tym z MVC
  4. Dążymy do tego, żeby wszystkie zmiany były najpierw testowane na kopii sklepu PrestaShop
  5. Nasz kod tworzą programiści certyfikowani przez PrestaShop
  6. E-marketingiem zajmują się specjaliści z certyfiktami Google

Jak przebiega współpraca?

Po otrzymaniu wytycznych dotyczących projektu PrestaShop przypisujemy do każdego zlecenia managera, który pomaga w przeprowadzeniu Cię przez całe wdrożenie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów związanych z projektem, celami i oczekiwaniami względem zlecenia, możemy przystąpić do podpisania umowy. Zawiera ona wszystkie niezbędne informacje, takie jak czas wykonania projektu, specyfikację oraz cenę.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij " Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej