Sklep internetowytanio, łatwo, szybko

Z rozbudowanym konfiguratorem w kilku prostych krokach samodzielnie stworzysz nowoczesny i w pełni funkcjonalny sklep internetowy. Bez abonamentu, łatwo i szybko! Zarejestruj się lub zaloguj, żeby zacząć.

Zacznij za darmo
Sklep internetowy instant

Dlaczego warto?

konfigurator sklepu internetowego

Prosta konfiguracja i łatwość tworzenia

Oferujemy łatwy i intuicyjny konfigurator, który umożliwia szybkie tworzenie indywidualnych sklepów PrestaShop bez potrzeby programowania. Dzięki naszej elastycznej platformie w kilku prostych krokach możesz dostosować wygląd i funkcjonalność swojego sklepu internetowego do swoich potrzeb. Oferujemy pełną kontrolę nad projektem, dzięki której możliwe jest szybkie dostosowanie e-sklepu zarówno do wymagań rynkowych, jak i indywidualnych preferencji.

Hosting, SSL, domena

Zapewniamy hosting na start, darmowy certyfikat SSL oraz rejestrację własnej domeny dla Twojego sklepu internetowego. Nasza platforma jest zintegrowana z największymi dostawcami hostingu i zapewnia ochronę Twoich danych i transakcji online. Do tego udostępniamy możliwość założenia sklepu na subdomenie, co ogranicza początkowe koszty i pozwala na bezpłatne przetestowanie sklepu.

hosting sklepu internetowego
konfigurator sklepu internetowego

Gotowy w kilka chwil

Twój sklep internetowy może być gotowy w zaledwie kilka chwil! Nasza platforma umożliwia szybkie tworzenie i wdrażanie sklepów online bez konieczności korzystania z zaawansowanych narzędzi programistycznych. Automatyzacja procesu instalacji i konfiguracji pozwala na budowanie sklepów w uśrednionym czasie od zaledwie godziny do niewiele ponad doby (w przypadku sklepów z zakupem domeny). Więcej informacji znajdziesz na dole, w sekcji pytań i odpowiedzi.

online shop low price

Niska cena - od 999 zł

Naszym celem jest umożliwienie naszym klientom stworzenia pełnowartościowego sklepu internetowego na własność dysponując nawet niewielkim budżetem. Dzięki konfiguratorowi możesz cieszyć się profesjonalnie wykonanym sklepem online w niskiej cenie i to bez abonamentu! Płacisz za to, czego w danej chwili potrzebujesz, a do tego pliki sklepu stają się Twoją własnością i to na zawsze.

okres próbny sklepu internetowego

Okres próbny - 7 dni

Jesteśmy przekonani co do jakości świadczonych przez nas usług, dlatego oferujemy okres testowy, w którym możesz bezpłatnie przetestować naszą ofertę i przekonać się, jak łatwo jest stworzyć własny sklep internetowy. W tym okresie udostępnimy Ci większość funkcji i narzędzi, dzięki czemu przetestujesz działanie Twojego e-sklepu. Jest to idealna okazja, aby sprawdzić platformę i zdecydować, czy jest ona właściwym wyborem dla spełnienia Twoich potrzeb biznesowych. Szczegóły karty nie są wymagane!

Możliwość rozwoju i elastyczność

Pełen dostęp do plików, bazy danych, a przede wszystkim otwarty kod pozwalają na dowolne modyfikacje i rozwój sklepu internetowego. Naszą przewagą jest to, że nie stosujemy limitów ilości produktów ani zamówień, jak to ma miejsce w przypadku innych rozwiązań. Z nami zyskujesz więc niskim kosztem platformę, którą możesz skalować i rozwijać według własnych potrzeb, bez konieczności martwienia się o zamkniętą architekturę i z góry narzucone limity.

integracje sklepu internetowego
prestashop strona internetowa
prestashop

Jakie są główne zalety PrestaShop

 • W pełni otwarty kod pozwalający na dowolne modyfikacje.
 • Ogromna społeczność, w której można łatwo uzyskać pomoc.
 • Setki gotowych modułów i szablonów, które pozwolą rozbudować Twój sklep internetowy.
 • Stały rozwój zapewniający nowoczesne rozwiązania i bezpieczeństwo.
 • Łatwy dostęp do niezwykle szerokiego grona specjalistów.
 • Dostępne tłumaczenia na wiele języków.
 • Prosty i intuicyjny panel administracyjny.

Nowoczesny i ładny szablon

Nasi specjaliści ds. e-commerce stworzyli nowoczesny szablon, który pozwoli Ci z sukcesem rozpocząć sprzedaż online. Szablon zaprojektowano z myślą o sprawnym i łatwym dostosowywaniu go do różnych biznesów. Poza jego uniwersalnością chcieliśmy, żeby posiadał jak największą ilość przydatnych modułów, które pozwolą zmaksymalizować sprzedaż, jak i zbudować zaufanie do sklepu. Szablon jest w pełni responsywny, dzięki czemu sklep online automatycznie dostosowuje się do urządzeń mobilnych. Warto sprawdzić demo, żeby samemu zapoznać się z zaletami szablonu. Demo

integracje sklepu internetowego
-->

Odpowiadamy na Twoje pytania

Oferta jest skierowana do zarejestrowanych użytkowników, więc jeśli nie masz konta załóż je. Proces zakładania konta i korzystania z konfiguratora są bezpłatne. Do rejestracji będą Ci potrzebne podstawowe dane jak e-mail i hasło. Po zalogowaniu i przejściu do sekcji zakładania sklepu, czeka na Ciebie prosty formularz złożony z kilkunastu kroków. Każdy z nich jest precyzyjnie opisany i nie powinien sprawiać najmniejszych problemów. Aktualnie dostępne są następujące kroki:
 • wybór nazwy sklepu,
 • wybór domeny,
 • kraj i waluta,
 • opcje graficzne,
 • metody płatności,
 • metody wysyłki,
 • dodatkowe moduły,
 • ustawienia główne,
 • szczegóły kontaktu,
 • strony informacyjne.
W procesie tworzenia sklepu internetowego można wybrać opcję okresu próbnego (niedostępna w przypadku zakupu domeny przez konfigurator) lub natychmiastową zapłatę. W przypadku tej drugiej opcji sklep zostanie przekazany do realizacji zaraz po zaksięgowaniu środków.
Szybkość utworzenia sklepu zależy m.in. od obciążenia serwerów i wybranych opcji. W przypadku najprostszych sklepów czas realizacji może wynieść zaledwie 30 minut (średnio 3 godziny). W przypadku sklepów z zakupem domeny, czas realizacji wynosi ok. 24 godziny (średnio 27 godzin). Czas może się wydłużyć w przypadku indywidualnych opcji wymagających ingerencji klienta (np. zmiany DNSów) lub awarii.
Tak, natomiast żeby tak się stało, należy kliknąć przycisk przejścia do następnego kroku. Osobno też zapisuje się logotyp podczas pracy z jego konfiguratorem.
Główne zalety PrestaShop to:
 • otwarta architektura (możliwość dowolnych modyfikacji kodu, a co za tym idzie szerokie możliwości rozwoju),
 • ogromna, międzynarodowa społeczność (w internecie bez problemu znajdziesz rozwiązanie problemu, a także wsparcie),
 • ogromna baza modułów, które można dodać do sklepu,
 • niski próg wejścia (dzięki przyjaznemu interfejsowi łatwo rozpocząć pracę z programem),
 • ciągły rozwój platformy.
Tego nie wiemy na pewno :). Natomiast wyżej wymienione zalety zdecydowanie są warte rozważenia. Oprogramowanie z pewnością jest dla tych, którzy zaczynają przygodę z e-commerce i nie chcą płacić co miesiąc abonamentu. Argumenty o otwartej architekturze i nieograniczonej możliwości rozwoju powinny natomiast trafić do właścicieli średnich biznesów.
Nie. Wszystkie niezbędne elementy do założenia sklepu są dostępne z poziomu konfiguratora (włącznie z wyborem domeny, hostingiem, a nawet projektowaniem prostego logotypu).
Tak. Większość modułów będzie wymagała mniejszej lub większej konfiguracji. Przykładowo, moduły płatności będą często wymagały podpisania umowy z pośrednikami. Moduły brokerów kurierskich wymagają założenia konta.
Nie. Do założenia sklepu i rozpoczęcia pracy z nim nie jest wymagana wiedza techniczna. Jeśli jednak będziemy chcieli rozwijać sklep internetowy warto podjąć współpracę z agencją, której specjalizacją jest właśnie PrestaShop.
Tak. W konfiguratorze należy wybrać odpowiednią opcję i postępować zgodnie z instrukcjami.
Tak, natomiast jeśli będzie potrzebne przenoszenie danych, to będziemy musieli je dodatkowo wycenić.
Demo szablonu można sprawdzić tutaj: https://presta-theme.prestapros.com/
Udostępniamy możliwość płatności systemem Przelewy24. Pozwala on na płatności Blikiem, jak i szybkim przelewem z większości polskich banków.
Nie. Podczas uzupełniania danych do faktury wybierz odpowiednią opcję.
Konfigurator umożliwia konfigurację i instalację sklepu internetowego wraz z hostingiem, domeną, certyfikatem SSL, responsywną grafiką i dodatkowymi modułami. Żeby poznać wszystkie opcje, najlepiej jest samodzielnie zapoznać się z oferowanym narzędziem.
Tak. Po opłaceniu sklepu internetowego wysyłamy dostępy do ftp i bazy danych.
W przypadku korzystania z naszego hostingu i domeny kupionej za pośrednictwem konfiguratora wymagane jest coroczne opłacanie ww. usług. W przypadku korzystania z dodatkowych usług mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Ze względów użytecznościowych, konfigurator nie jest wyposażony we wszystkie opcje sklepu internetowego dostępne w jego panelu. Do tego ma on ograniczoną liczbę szablonów i modułów. Żeby poznać konfigurator, najlepiej jest się przez niego “przeklikać”. Rejestracja i korzystanie z konfiguratora są darmowe.
Wersja darmowa jest udostępniana na 7 dni. W wersji próbnej ograniczony jest dostęp do panelu administracyjnego (m.in. nie można instalować modułów). Do tego nie ma dostępu do plików, bazy danych sklepu, niektórych modułow. Wersja próbna dostępna jest wyłącznie na naszych serwerach. Dodatkowe, płatne usługi wybrane w konfiguratorze mogą być realizowane dopiero po opłaceniu sklepu.
Tak. Po opłaceniu sklepu otrzymasz pełen dostęp do ftp i bazy danych, czyli do kodu z możliwością dokonywania dowolnych zmian.
W konfiguratorze umieściliśmy ograniczoną liczbę rozszerzeń do instalacji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zainstalować dodatkowe moduły w sklepie. Możliwości są olbrzymie. PrestaShop posiada gigantyczną ofertę rozszerzań, zarówno dostępnych w oficjalnym sklepie platformy (addons.prestashop.com) jak oferowanych przez zewnętrznych dostawców. Warto pamiętać, że instalacja modułów jest dostępna po opłaceniu sklepu internetowego.
Oczywiście. Po opłaceniu sklepu, w chwili otrzymania do niego pełnego dostępu, można zainstalować dowolny szablon według własnego uznania. Szablonów można szukać w oficjalnym sklepie PrestaShop (addons.prestashop.com), jak i w innych serwisach.
Tak, po opłaceniu sklepu i uzyskaniu dostępu przenosiny są możliwe we własnym zakresie lub z naszą pomocą (jednak mogą być pobierane dodatkowe opłaty).
Tak i nie. Proponowane przez nas bazowe rozwiązanie jest rekomendowane na sam start lub do małych sklepów (z mała liczbą produktów i niewielką ilością zamówień). W przypadku rozwoju sklepu sugerujemy migrację danych. Taką usługę można przeprowadzić samodzielnie lub z naszym udziałem (mogą być pobierane dodatkowe opłaty).
Tak i nie. Zastrzegamy sobie prawo do nieprzyznania okresu próbnego, w przypadku podejrzeń niezgodności z regulaminem lub nadmiernego obciążania serwerów. Do tego sklep internetowy musi zostać przez nas ręcznie zaakceptowany, co może potrwać do kilkunastu dni w przypadku dużego obciążenia. W przypadku zakupu domeny przez konfigurator opcja okresu próbnego nie jest dostępna.
Nie ma limitu (w przypadku opłaconych sklepów). Natomiast, na raz, można mieć maksymalnie 1 sklep z okresem próbnym.
Sklep zostanie zablokowany. Jeśli nie zostanie on opłacony w ciągu kolejnych 7 dni, to sklep zostanie trwale usunięty. Odzyskanie danych nie będzie możliwe.
Pod koniec pracy z konfiguratorem udostępniane są regulamin i polityka prywatności. Dodatkowo można je znaleźć tutaj: Polityka prywatności, Regulamin - sklepy instant.
Właścicielem marki PrestaPros jest firma Flum i to ona ma podpisaną umowę z firmami płatniczymi.
Zasadniczo odpowiedź zawarta jest już w pytaniu. Nie ma abonamentu. Ponadto ważną przewagą oferowanego rozwiązania jest otwartość kodu. Pozwala on na pełen rozwój sklepu. Na brak takiej możliwości skarży się wielu właścicieli sklepów funkcjonujących w modelu abonamentowym. Warto również pamiętać o wszystkich innych zaletach PrestaShop, takich jak olbrzymia społeczność i ogromny wybór gotowych modułów. Otwarta architektura wiąże się też z pewnymi obowiązkami, takimi jak dbanie o sklep we własnym zakresie (lub zlecenie tego zewnętrznej firmie).

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij " Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej