O PrestaPros


prestapros prestshop partner

Specjalizujemy się w profesjonalnym i kompleksowym świadczeniu usług opartych o silnik PrestaShop. Pracujemy w multidyscyplinarnym zespole złożonym z programistów PrestaShop, specjalistów UX, pasjonatów marketingu internetowego oraz kreatywnych grafików. Od początku istnienia naszej firmy jesteśmy zorientowani na dostarczanie produktów skrojonych na miarę, zgodnych z zasadami UX oraz zoptymalizowanych pod kątem SEO.

Świadczymy szeroką gamę usług PrestaShop zarówno dla małych, średnich i dużych firm. Projektujemy sklepy internetowe Prestashop, w których wykorzystywane są najlepsze moduły, często tworzone przez nasz zespół. Realizujemy projekty w oparciu o nowoczesne rozwiązania, jednak z uwzględnieniem preferencji naszych klientów. Zawsze solidnie i sumiennie podchodzimy do stawianych przed nami zadań - chcemy, abyś był zadowolony z tego, jak wygląda i działa Twój sklep.

Co nas cechuje?

  PrestaPros and PrestaShop
 1. Doświadczenie

  Bazując na naszym doświadczeniu dostarczamy naszym klientom optymalne rozwiązania w zależności od potrzeb i skali projektu. Tworzymy sklepy zarówno dla małych firm pragnących zaistnieć na dynamicznym rynku e-commerce, jak i liderów w swojej branży zorientowanych na ciągły rozwój i wzrost sprzedaży. Po ukończeniu projektu możesz liczyć na nasze doradztwo, program szkoleń w siedzibie Twojej firmy oraz dalsze działania w zakresie marketingu, pozycjonowania czy wsparcie reklamowe.

  Nasze doświadczenie budowane jest nie tylko na wiedzy technicznej – sami jesteśmy właścicielami sklepów internetowych, dlatego wiemy na co zwracać uwagę, aby sklep był dochodowy, jakich błędów nie popełniać i w jakie funkcjonalności warto zainwestować.

 2. Wykorzystywane technologie

  Technologie informatyczne to główne narzędzia efektywnej realizacji celów sprzedażowych. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz nowoczesnym technologiom możesz być pewien, że otrzymasz niezawodny i profesjonalny sklep online oparty o najnowsze standardy. Tworzymy projekty oparte o m.in. HTML, PHP, MySQL, JavaScript.

 3. Zespół

  Pracujemy w multidyscyplinarnym zespole złożonym ze specjalistów w swoich dziedzinach. Nad Twoim projektem będą czuwali doświadczeni programiści PrestaShop, graficy, specjaliści UX, a także eksperci z zakresu online marketingu. Stawiamy na szczere, partnerskie relacje oraz doradztwo w zakresie marketingu – wszystko to po to, aby osiągnąć wyznaczony cel!

 4. ceo PrestaShop i współzałożyciel PrestaPros

  Wspołżałożyciel PrestaPros Szymon Fabiański (L) i CEO PrestaShop Alexandre Eruimy na PrestaShop days

 5. Oferta skrojona na miarę

  Od początku naszej działalności podejmujemy się zarówno małych, jak i dużych projektów. Zawsze dostosowujemy ofertę do wymagań i celów naszych klientów. Niezależnie od założonego budżetu, przygotujemy dla Ciebie projekt zgodny z najnowszymi standardami. Dostarczamy innowacyjne pomysły, optymalne rozwiązania oraz atrakcyjne projekty niezależnie od ich skali. Bardzo cieszy nas możliwość obserwowania tego, jak rozwijają się sklepy naszych klientów. Jeszcze większą radość sprawia nam uczestniczenie w ich rozwoju.

 6. Specjalizacja

  Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu sklepów PrestaShop oraz wszelkich pracach programistycznych na indywidualne zamówienie klientów. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji nawet najbardziej zaawansowanych projektów z wykorzystaniem PrestaShop. Wiemy, że specjalizacja, czyli duża znajomość danej dziedziny, jest gwarancją świetnej jakości usług. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji nawet najbardziej zaawansowanych projektów z wykorzystaniem Prestashop.

 7. Pasja

  To, co nas napędza, to nie tylko zadowolenie naszych klientów, ale również pasja, chęć obcowania z ludźmi oraz pomoc w rozwijaniu biznesu. To właśnie pasja sprawia, że zawsze jesteśmy na bieżąco z branżowymi nowinkami i wiemy, co nowego dzieje się na rynku e-commerce.

napisz do nas

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij " Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej