Oferta pracy: Junior Fullstack PHP developer

O firmie

Jesteśmy krakowską firmą specjalizującą się w obsłudze sklepów internetowych opartych na silniku PrestaShop. Świadczymy również usługi z zakresu marketingu internetowego pod marką flum.pl.

Jakość świadczonych usług i solidność ich wykonania są podstawowymi wartościami jakimi się kierujemy.

Opis stanowiska pracy

  1. Praca głównie na platformie PrestaShop (Symfony i autorski framework – w zależności od wersji sklepu)
  2. Brak monotonii, bardzo duża różnorodność zadań i klientów
  3. Dużo pisania własnego kodu
  4. Brak bezpośredniego kontaktu z klientem
  5. Zadania przechodzą przez Team Leadera

Wymagania

  1. Doświadczenie w PHP (5.6, 7) + OOP
  2. Znajomość HTML 5, CSS 3, javascript (jQuery), MySQL (ORM), Bootstrap (3,4)
  3. Mile widziana praktyczna znajomość któregoś z popularniejszych frameworków (najlepiej Symfony, Zend, CakePHP)
  4. Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego (dokumentacja, obsługa tasków)
  5. Mile widziana umiejętność wykonywania komend na serwerze (SSH)
  6. Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu obsługi serwera (Apache, Nginx)
  7. Mile widziana praca na systemie kontroli wersji Git
  8. Mile widziana praktyczna znajomość PrestaShop
Oferujemy pracę

Oferujemy

  1. Wysokie wynagrodzenie (B2B, UOP)
  2. Pracę w centrum Krakowa (Lea 22, 10 minut spacerem od Placu Inwalidów i AGH)
  3. Niezbędne narzędzia pracy
  4. Przyjazną atmosferę
  5. Szkolenia z wieloletnimi praktykami branży