Praktyka absolwencka: Fullstack PHP developer

O firmie

Jesteśmy krakowską firmą specjalizującą się w obsłudze sklepów internetowych opartych na silniku PrestaShop. Świadczymy również usługi z zakresu marketingu internetowego pod marką flum.pl.

Jakość świadczonych usług i solidność ich wykonania są podstawowymi wartościami jakimi się kierujemy.

Opis stanowiska

  1. Chęć nauki PHP, HTMLa, Jsa, CSSa, MySQLa i platformy PrestaShop (Symfony i autorski framework – w zależności od wersji sklepu)
  2. Brak monotonii, bardzo duża różnorodność zadań i klientów
  3. Dużo pisania własnego kodu
  4. Brak bezpośredniego kontaktu z klientem
  5. Zadania przechodzą przez Team Leadera
  6. Staż trwa maksymalnie 3 miesiące

Wymagania

  1. Brak odbycia podobnego stażu w przeszłości
  2. Jakiekolwiek doświadczenie w PHP
  3. Mile widziana przynajmniej teoretyczna znajomość któregoś z popularniejszych frameworków (najlepiej Symfony, Zend, CakePHP)
  4. Znajomość HTML 5, CSS 3, javascript (jQuery), MySQL, Bootstrap (3,4)
  5. Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego (dokumentacja, obsługa tasków)
  6. Mile widziana praca na systemie kontroli wersji Git
  7. Mile widziana praktyczna znajomość PrestaShop
Oferujemy pracę

Oferujemy

  1. Możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu
  2. Pracę w centrum Krakowa (Lea 22, 10 minut spacerem od Placu Inwalidów i AGH)
  3. Niezbędne narzędzia pracy
  4. Przyjazną atmosferę
  5. Szkolenia z wieloletnimi praktykami branży