Sklep internetowyPremium

Zaawansowane sklepy internetowe szyte na miarę.

Darmowa wycena
Sklepy internetowe premium

Zalety Sklepu internetowego Premium

Świetny dla wymagających klientów poszukujących najwyższej jakości

Rozwiązania szyte na miarę pod konkretne wymagania klienta

Wykonywanie zaawansowanych zleceń programistycznych (typu: migracje, integracje)

Możliwość wykorzystania pełnego potencjału otwartego kodu

Indywidualnie opracowana grafika, która pozwala wyróżnić się firmie na rynku

Oddany zespół profesjonalistów, gwarantujący sukces w sieci

Współpraca z przypisanym do projektu project managerem, pomagającym w całym procesie tworzenia sklepu

Wszelkie zalety silnika PrestaShop

Wycena sklepu internetowego

Korzystaj z najlepszego narzędzia do wyceny sklepów internetowych online. Sprawdź ile kosztuje stworzenie Twojego wymarzonego e-sklepu. Narzędzie sprawdzi się najlepiej dla osób, które mają już sprecyzowane wymagania dotyczące sklepu internetowego.

Konfigurator jest całkowicie darmowy. Cena sklepu internetowego jest uaktualniana na bierząco, w zależności od wybranych przez Ciebie opcji. Nie zapomnij wysłać formularza do nas w celu otrzymania dokładnej oferty!

Darmowa wycena Umów kontakt

Nasze niektóre realizacje graficzne

Co zyskujesz, wybierając PrestaPros?

Do pracy podchodzimy z dużym zaangażowaniem – cieszy nas, kiedy sklepy, które stworzyliśmy, prężnie się rozwijają. Zależy nam na długofalowej współpracy, dlatego dołożymy wszelkich starań, abyś był zadowolony! Jesteśmy praktykami, dlatego wiemy, które funkcje sklepu PrestaShop warto wykorzystać, aby osiągnąć dobre wyniki sprzedażowe i maksymalnie ułatwić obsługę klientów.

Dostarczamy rozwiązania e-commerce od 2008 roku

Wierzymy w solidność i niezawodność

Specjalizujemy się w PrestaShop i jesteśmy w tym najlepsi

Nasz kod tworzą certyfikowani programiści PrestaShop

Wierzymy w wiedzę i praktyczne podejście do e-commerce

Skupiamy się na zyskowności Twojego sklepu internetowego

Zrealizowaliśmy setki zamówień PrestaShop

Wdrożenia PrestaShop krok po kroku

 • Zebranie wymagań

  Po zebraniu Twoich wymagań, nasz zespół przygotowuje rozwiązanie wraz z wyceną i proponowanym terminem wdrożenia. Od tej chwili pracujesz razem z przypisanym do Ciebie projekt managerem, który pomaga w przeprowadzeniu Cię przez całe wdrożenie.

 • Podpisanie umowy

  Po ustaleniu z Tobą wszystkich szczegółów następuje podpisanie umowy. Zawiera ona takie elementy jak: specyfikację, cenę, czas wykonania projektu.

 • Przygotowanie makiet (opcjonalne)

  W tym, opcjonalnym, etapie nasz UX designer przygotowuje makietę Twojego przyszłego sklepu. Celem tworzenia makiety jest pokazanie jak będą rozmieszczone poszczególne elementy sklepu bez tworzenia grafiki i programowania.

 • Tworzenie grafiki

  Tworzona jest wersja logotypu Twojego e-sklepu. Jeśli już go masz, to tworzona jest propozycja grafiki strony głównej w kilku wersjach (zależy od umowy). Po tym jak zaakceptujesz wersję, która najbardziej Ci się podoba, tworzona jest reszta podstron. Oczywiście grafika dostosowana jest do urządzeń mobilnych.

 • Wdrożenie

  Nasi programiści instalują podstawową wersję sklepu PrestaShop, a następnie przystępują do instalacji modułów, personalizacji sklepu oraz wdrażania grafiki. Po tym etapie, Twój sklep jest gotowy do testowania.

 • Pisanie tekstów (opcjonalne)

  Jeśli będziesz tego potrzebował, stworzymy dla Ciebie teksty produktów lub stron statycznych (typu regulamin, o nas). Po Twojej akceptacji, teksty są wprowadzone do sklepu.

 • Testy

  Nowo powstały sklep jest przez nas testowany.Następnie oddajemy Ci sklep do finalnej weryfikacji. Wszelkie uwagi są analizowane i poprawiane. Po Twojej akceptacji sklep jest gotowy do oddania.

 • Pomoc techniczna i rozwój

  Jesteśmy w stanie pomagać Ci w rozwoju Twojego sklepu jak i w sytuacjach kiedy coś nie będzie działało.

 • Marketing i optymalizacja konwersji

  Na Twoje życzenie możemy zająć się marketingiem Twojego sklepu. W zakres naszych usług można zaliczyć m.in.: SEO (pozycjonowanie), PPC ( typu: AdWords, Facebook Ads), analitykę internetową i optymalizację konwersji. Po więcej szcegółów zajrzyj na flum.pl

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij " Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej